Home » Aktualności » Wojtek Tremiszewski zaprasza na „Ale przypał!”

Wojtek Tremiszewski zaprasza na „Ale przypał!”

Wieczór z Termosem

Quasi talk-show, trochę stand-up, trochę roast. Takiego wieczoru jeszcze w Radomiu nie było. 7 kwietnia w dawnej garderobie gwiazd, która niejedno już widziała, pierwsze spotkanie z cyklu „Akademia przegrywu”. Piękni, znani i bogaci radomianie świata kultury będą opowiadać o swoich wpadkach

Wśród zaproszonych gości są m.in. dyrektorzy placówek kultury (Beata Drozdowska, Waldemar Dolecki), radomscy muzycy (Magda „Buka” Boduła, Grzegorz Kowalczyk – Lustro), aktorzy, pisarze, poeci czy historyk-gawędziarz (Przemysław Bednarczyk). Po zaproszonych gościach przyjdzie czas na open mic dla publiczności!

Wieczór fuck-upów poprowadzi stand-uper, improwizator i kabareciarz – Wojtek „Termos” Tremiszewski (Limo, Impro-skład, Spadkobiercy), jak sam o sobie mówi – król przypału. Specjalnie dla nas nagrał „na lotnisku w Radomiu” zapowiedź wieczoru „Ale przypał!”.

Wpadnij do Amfiteatru i przekonaj się, że innym też nie zawsze się udaje! W przerwie programu zaprosimy razem z Otwarta-Wine Cafe na coś z zupełnie innej beczki.

Liczba miejsc ograniczona.

Początek o godz. 20.

Wjazd: 5 zł – biletyna.pl, kasa Amfiteatru

Miejsce: „Pod 13-tką”, ul. Parkowa 1

— Z poważaniem, Katarzyna Wiśniewska Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” ul. Parkowa 1 26-600 Radom tel.: 48 364 29 68 www.amfiteatr.radom.pl ——————————– MOK Amfiteatr na: https://www.facebook.com/amfiteatr.radom/ https://www.youtube.com/user/AmfiteatrRadom

Cofnij
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates