Home » Aktualności » Wkręć się w teatr – Ali Baba i czterech rozbójników

Wkręć się w teatr – Ali Baba i czterech rozbójników

Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub… oglądając 11 lutego w Kuźni Artystycznej przedstawienie teatru Małe Mi! 

„Ali Baba i czterech rozbójników” to klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę rozbójników, Czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita.

Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103. Trwa około 45 minut.

Bilety po 10 zł pojedyncze, po 30 zł rodzinne (troje dzieci i dwoje dorosłych) na biletyna.pl i przed spektaklem. Do wyboru dwie godziny: 10 i 12. Kupując bilet, wybierasz porę spektaklu. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

10 lutego, również w murach Kuźni Artystycznej, odbędzie się XI Kiermasz sprzedam-kupię-oddam gratis.

To lokalna impreza, którą wspierają: Akademia Radzenia i Rodzenia Beba, grupa Mamy z Radomia i okolic i MOK „Amfiteatr”.

Jest to inicjatywa, która ma ułatwić funkcjonowanie, wymianę  doświadczeń, wiedzy, cykliczne spotkania środowiska przyszłych i obecnych rodziców, samotnych mam, ojców na terenie naszego miasta i jego okolic. Na kiermaszu rodzinnym można m.in. wymieniać się rzeczami dla dzieci, zabawkami, pomóc potrzebującym dzieciom z naszego regionu. Więcej informacji na: www.beba.edu.pl

Wstęp wolny. Kiermasz potrwa w godz. 15-17.

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

*****

Co ponadto w Amfiteatrze w najbliższym czasie?

 15 lutego MOK „Amfiteatr” zaprasza na zajęcia szydełkowania „DziergaMY!” dla początkujących.

Warsztaty dedykujemy wszystkim, którzy lubią dziergać, w szczególności zaś babciom, dziadkom oraz wnuczkom. Stworzymy wspólnie kolorowe i praktyczne podkładki pod kubeczki.

Zajęcia poprowadzą pasjonatki szydełkowania z grupy nieformalnej „Zdolne radomianki i radomianie”. Dla umilenia czasu przy pracy będziemy mogli pośpiewać przy akompaniamencie akordeonu, zjeść smaczne ciastka i napić się pachnącej zimowej herbaty.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy – tel. 667 901 900.

Warsztaty odbędą się na Scenie Obozisko przy ul.  ul. Śniadeckich 2. Zaczynamy o godz. 16.

— Z poważaniem, Katarzyna Wiśniewska Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” ul. Parkowa 1 26-600 Radom tel.: 48 364 29 68 www.amfiteatr.radom.pl ——————————– MOK Amfiteatr na: https://www.facebook.com/amfiteatr.radom/ https://www.youtube.com/user/AmfiteatrRadom

Cofnij
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates